در باره ما

ما در سال ۱۳۸۱ به عنوان یک بیمارستان ۳۲ تخت خوابه زنان خدمت خود را در استان ایلام شروع کردیم و از همان زمان تعهد ما به کیفیت و بالا ترین استانداردها در درمان بیماران بوده. تمام پزشکان متخصصین پرستارها و کادر درمان ما از بهترین ها در استان هستند و همیشه بوده اند. اکنون بیمارستان ما به یک بیمارستان تخصصی ۱۰۲ تخت ارتقاع یافته، همچنان تلاش ما پیشرفت و بهبود کیفیت درمان و ارائه خدمت به شماست.

IMG_4878.jpg
IMG_4755.jpg
Chart & Stethoscope
23471906_191649111383357_872691562813011
IMG_4707.jpg
Medical form with stethoscope
IMG_6231.jpg
IMG_4891.jpg
Doctor with Computer
IMG_6158.jpg
 

هدف و رسالت ما

خدمت و کیفیت

با متخصصین حرفه ای و با تجربه برای رفع نیازهای پزشکی بیماران، بیمارستان تخصصی کوثر معتقد است به ارائه خدمات صادقانه و با کیفیت بالا که مطمئن شود هر بیمار تجربه رضایت بخشی داشته باشد. ما به سلامت و آسایش بیمارانمان اهمیت می دهیم و تلاش می کنیم تا هر یک از خواسته های آنها براورده شود. در بیمارستان تخصصی کوثر، با ارائه راهنمایی و مشاوره در هر مرحله عملکرد ما فرا تر از انتظارشما خواهد بود.

Doctor Using Digital Tablet
 
Doctor taking blood pressure of older patient

ارزشهای ما

سلامت و درمان

بالاترین ارزش های ما تعهد، آموزش، ایمنی، توانمند سازی، خدمات و رشد است. تجربه خوب و سلامت یک بیمار برای ما بسیار مهم است که متکی به یکپارچگی و احترام  است. تلاش ما کسب اطمینان در راحتی همه بیماران ما است و اینکه تمام سوالات و نگرانی های آنها مورد توجه قرار گیرد. بیمارستان تخصصی کوثر به شما نشان می دهد که یک بیمارستان چگونه باید باشد.

 

بنیانگزار ها

سلامتی شما. اولویت ما

در بیمارستان تخصصی کوثر، قابلیت اطمینان و تعهد بسیار محم است. و ارائه خدمات فرا تر از وظیفه برای بهبود کیفیت و ایمنی بیمار دلیل پیشرفت ما شده است. این تعهد از بنیانگذاران متعهد بیمارستان تخصصی کوثر ریشه گرفته است. با آنها آشنا شوید. آنها از دو جهان متفاوت آمده اند و در شور و شوق  خدمت به مردم این استان متحد شده اند.

 
baba.jpeg

دکتر محمدرضا عبداللهی

مدیرعامل

Learn more

هیئت مدیره بیمارستان

به فکر سلامت استان

baba.jpeg

دکتر محمدرضا عبداللهی

مدیرعامل

IMG_6800 2.jpg

دکتر امیلیا عبداللهی

رئیس بیمارستان

سپیده عبداللهی-قائم مقام مدیر عامل.jpg

سپیده عبداللهی

نایب رئیس

photo_2018-09-16_14-02-03.jpg

سیامک عبداللهی

رئیس اداری و مالی

IMG_9536.jpg

سارا عبداللهی

هیئت مدیره